Dziś mecz na szczycie i wydarta wygrana w dogrywce.

Barkas
Posts: 724
Joined: 2014-12-10
Posted on 2018-01-07 14:32:45
Wikingowie po raz drugi w tym sezonie przegrywali wysoko pierwszą połowę, żeby nie tylko odrobić punkty w drugiej, ale również wysoko wygrać. Nie kumam tego

ManowarPL
Posts: 1482
Posted on 2018-01-07 15:33:57
Barkas wrote:

Stracić dwa przyłożenia (i to nie z byle kim) to nie jest wysoko, ale fakt, coś z nimi nie tak

Za chwilę półmetek sezonu, większość klubów może zostać jeszcze mistrzem, a i spaść ma szanse każdy. Mam nadzieję, że wygrają wszystkie polskie kluby i będzie pięknie.

Dzień dobry.
Mam pytanie czy faktycznie to zwiększanie intensywności treningu coś daje ?
Pytam bo ja nie zauważyłem dużej różnicy
mam 17 latka talent 4,5 , pracowitość 18, zasuwa na maksie i ostatnio szybkość z 12 na 13 zrobił 01.12.
dla porównania
20 latek , talent 3,5 , pracowitość 11, i w tym czasie jego siła z 13 na 14 wskoczyła wczoraj , a ma normalną intensywność

ManowarPL
Posts: 1482
Posted on 2018-01-13 19:59:40
Intensywność daje jakiś profit, ale dupy nie urywa. Zatem jeśli jest to jakiś zawodnik, którego gdzieś tam się używa, jest pierwszym rezerwowym lub szykowany na U-21 to lepiej robić normalny trening.
A ten twój 17 latek jest już zablokowany na szybkości. Radzę zapisywać treningi w excelu.

SituPingwin
Posts: 155
Posted on 2018-01-17 18:44:21
Przystępując do Ekstraklasy liczyłem na to, że wygranie połowy spotkań da mi spokojnie utrzymanie, może nawet 5-6 miejsce. Tymczasem sezon jest na półmetku a stawka ekstremalnie wyrównana. Tylko Ługańsk odstaje na niekorzyść, a poza tym tabela płaska jak stół. Także fakt że aktualnie polskie teamy są poza podium na razie nie martwi aż tak mocno.

Poruszyłem temat klubu z Ługańska, ponieważ zachowuje się on... dziwnie. Od jakiegoś czasu ściąga do siebie masę Rosjan i tylko Rosjan. Daleki jestem od politykowania oraz posądzania o zielone stoliki w formie zakładania multi-kont, ale wygląda na to że nasz rywal przeszedł na stronę Kremla

ManowarPL
Posts: 1482
Posted on 2018-01-17 21:58:36
SituPingwin wrote:

Wychodzi na to, że jak zakładał konto znajdował się w państwie ukraińskim, teraz czasy się zmieniły. Co do ligi to walka o pozostanie będzie gorąca, a co najlepsze, drużyny zagrożone mają jeszcze szanse powalczyć o tytuł mistrza.