Grid-Iron american football game language selector
Language
ČeštinaDanskDeutsch
EnglishEspañolEspañol (Latinoamérica)
FrançaisItalianoMagyar
NederlandsPolskiPortuguês (Brasil)
RomânăSlovenčinaSlovenščina
SrpskiSuomiБългарски
РусскийУкраїнська 
Register
Login
LV komandas
Forum index >> Latvija >> LV komandas Goto page : 1, 2, 3, 4, 5
 
tuliks
Posts: 0
Posted on 2011-02-07 21:49:33
Nu , atsaucīgie latvju bāleliņi meklēju skolotāju , kurš te kaut ko daudz maz saprot , un ir gatavs palīdzēt saprast šeit notiekošo .
man nevajag stāstīt par spēlētājiem , un viņu skiliem , ar to daudz maz tiku skaidrībā , bet neko nesaprotu , no uzstādījumiem uz spēli . T.i . cik tur tie metri, sorry jardi jāatstāj tai 4. daunā , cik jāliek tās taktiskās iemaņas 1,2,3 , tādas lietas .......
cik noprotu pirmo spēli zaudēju uz nulli , jo neko tur neuzliku , un manējie tikai skrēja , un nemaz nesita , bet aizskriet viņiem neļāva
  
Templier
Posts: 0
Posted on 2011-02-08 11:27:02
Par skolotāju netaisos, jo pats mācāms, tā kā turpini vien meklējumus tālāk, bet nu uzstādījumos jau nav nekas tāds, kā dēļ tu pēkšņi zaudēji, vienkārši te iesākumā vari tikai gaidīt uzvaras no botiem un sev līdzīgiem iesācējiem, jo nekāda leiputrija te nav. Atgriežoties pie uzstādījumiem, ja ļoti gribās vari jau likt 4. daunā FG iespēju sist <40 jardi, attiecībā par rīkojumiem aizsardzībā, tad nu atstāj jau laikam tos pašus standarta - rush, rush, pass, pass, kaut gan vari jau arī mēģināt pētīt pretinieku spēles, lai izvēlētos labāko variantu katram īpaši, taču velti tu noniecini padomu par spēlētājiem un to skiliem, jo tieši no atbilstošu spēlētāju iespēlēšanas attiecīgajās pozīcijās ir atkarīga nākotnes panākumu atslēga, jo nu nav tā, ka rakstīts playeram, ka šis ir QB, tad šis arī ir labākais QB kandidāts tavā komandā, tāpat arī par citām pozīcijām.
  
tuliks
Posts: 0
Posted on 2011-02-08 11:44:57
Neesmu nevienu padomu noniecinājis , pasarg dies , visu kāri uztveru , paldies.
Es tik saku , ka ar tiem spēlētājiem it kā būtu tā vieglākā daļa , galvenais ir saprast pašu spēli .
Kaut gan man tagad radās jautājumi arī par spēlētājiem . Cik lielā mērā man jāvadās pēc tām norādītajām pozīcijām , jo man kaut kas neiet kopā .
Forumos atradu , kādas prasmes katram vajag , nu piemēram , sarakstā , man norādīts , ka konkrētais spēlētājs ir RB , bet viņu skilu summa , kā fullback ir 15 , kā halfback ir 23 , taču man viņš sanāk labs WR ar summu 29 . Tad vai es varu viņu izmantot nevis kā RB , bet kā WR . Tādu piemēru papilnam , kur norādīts , ka ir uzbrucējs , bet pēc skiliem labāks aizsargs sanāk .......
  
maafree
Posts: 201
Posted on 2011-02-08 11:45:08
Kā jau kolēģis minēja, tais uzstādījumos nav nekas tāds kā dēļ uzreiz sāksies uzvaras.

Būtiskākais ir pareizi pēc iemaņām sadalīt kadrus pa laukumu. pareizi trenēt un laika gaitā komanda izveidosies kaujasspējīga.

Tomēr rīkojumos daudz ko var saveidot, bet tas jau arī ir lielā mērā saistīts ar tavu spēlētāju resursu.
Nav konkrētas atbildes kādā stilā labāk spēlēt, ja tev ir lielisks QB un ķērāji(TE WR) protams loģiskāk spēlēt passing game, savukārt ja lielisks HB un OL tad ar running game var spēlēt. Es personīgi šobrīd vnk esu uzlicis 50% visos daunos un tad lai QB skatās kā labāk.

Protams daudz ko var piekoriģēt no pretiniekiem, ja redzi, ka šamie regulāri spēlē izteiktu passing game, tad labāk salikt savus spēlētājus vairāk uz CB FS OLB u.c.


Par atsevišķo 4to daunu ... mans viedoklis(cik lasīju no forumiem) bez solīda sitēja labāk likt no 30 yardiem sist (vnk 35-40 džeki ar 6-7 kiking var ar neiesist)
savukārt parastā spēle vispār ir liels risks un labāk nemēģināt. Kaut neskatoties uz visu es personīgi gan esmu uzlicis ja trūkst 3 jardi līdz endzona tad lai džeki riskē.


P.S. ieteikums būtu veidot jaunu topiku padomi jauniņajiem jo šis sākumā vairāk izskatās pēc jauniņo iepazīstināšanas vietas.
  
maafree
Posts: 201
Posted on 2011-02-08 11:50:19
tuliks wrote:

Neesmu nevienu padomu noniecinājis , pasarg dies , visu kāri uztveru , paldies.
Es tik saku , ka ar tiem spēlētājiem it kā būtu tā vieglākā daļa , galvenais ir saprast pašu spēli .
Kaut gan man tagad radās jautājumi arī par spēlētājiem . Cik lielā mērā man jāvadās pēc tām norādītajām pozīcijām , jo man kaut kas neiet kopā .
Forumos atradu , kādas prasmes katram vajag , nu piemēram , sarakstā , man norādīts , ka konkrētais spēlētājs ir RB , bet viņu skilu summa , kā fullback ir 15 , kā halfback ir 23 , taču man viņš sanāk labs WR ar summu 29 . Tad vai es varu viņu izmantot nevis kā RB , bet kā WR . Tādu piemēru papilnam , kur norādīts , ka ir uzbrucējs , bet pēc skiliem labāks aizsargs sanāk .......Lieta tāda, ka iedodot komandu spēlētājiem pozīcijas sadala loterijas veidā ... tātad tur var būt zili brīnumi. Tāpēc jau ir sasaprot kur labāk likt un spelēt šamo pa derīgāku pozīciju ... sākums tāda komandas pārveidošana ien sanāk.
  
tuliks
Posts: 0
Posted on 2011-02-08 12:01:50
Skaidrs , tas jau ir kaut kas .Paldies .
  
tuliks
Posts: 0
Posted on 2011-02-08 17:43:20
Man tagad vēl tāds jautājums uzradās , vai var vienlaicīgi likt vienus un tos pašūs spēlētājus , gan uzbrukumā, gan aizsardzībā ? Vai arī viņi atstieps kājas no slodzes ..........
  
maafree
Posts: 201
Posted on 2011-02-09 8:56:48
tuliks wrote:

Man tagad vēl tāds jautājums uzradās , vai var vienlaicīgi likt vienus un tos pašūs spēlētājus , gan uzbrukumā, gan aizsardzībā ? Vai arī viņi atstieps kājas no slodzes ..........Ja var ticēt cien. Smertchy tad tas nav ieteicams, ja nu vienīgi izturība ir tuvu 20. Uz speciālo komandu gan droši varot likt, tie maz gurstot.
Šādu atbildi man kolēģis sniedza tepat LV forumā tik 7 sezonas topikā.
  
tuliks
Posts: 0
Posted on 2011-02-09 10:15:36
Paldies .
  
tuliks
Posts: 0
Posted on 2011-02-09 16:10:58
Nu liels paldies , maafree , par jauno tēmu (ABC iesācējiem) , nez cik ilgi būtu laidis bez sponsoriem , kamēr attaptos, ka kaut kas nav labi
  
 
Forum index >> Latvija >> LV komandas Goto page : 1, 2, 3, 4, 5