Grid-Iron american football game language selector
Language
ČeštinaDanskDeutsch
EnglishEspañolEspañol (Latinoamérica)
FrançaisItalianoMagyar
NederlandsPolskiPortuguês (Brasil)
RomânăSlovenčinaSlovenščina
SrpskiSuomiБългарски
РусскийУкраїнська 
Register
Login
Tipovačka - 36.sezóna
Forum index >> >> Tipovačka - 36.sezóna Goto page : 1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12
 
Linda
Posts: 59
Joined: 2018-12-10
II.3
Offline
Posted on 2021-09-12 9:15:50
Zápasy 10. kola

Eastern Europe

Svätý Jur Snakers - Libouchec Wolverines...............1 ( o 7 bodů)

Slavia Pankrác - Tychy Falcons................................2

Cuiavia Miners - Red Dragons..................................2

II.1

Furious Boys - Tosno Tankbustaz..............................1



Europe - Balkan region neděle 16:30

KAN Dugi Rat - Athens Hammers n' Sickles..............1

Split Dalmatians - Volneni Travojedi...........................2
  
AemasGI Supporter
Posts: 83
Joined: 2018-11-05
I.1
Offline
Posted on 2021-09-12 10:13:59
Zápasy 10. kola

Eastern Europe

Svätý Jur Snakers - Libouchec Wolverines...............1 ( o 14bodů)

Slavia Pankrác - Tychy Falcons................................2

Cuiavia Miners - Red Dragons..................................2

II.1

Furious Boys - Tosno Tankbustaz..............................1



Europe - Balkan region neděle 16:30

KAN Dugi Rat - Athens Hammers n' Sickles..............2

Split Dalmatians - Volneni Travojedi...........................2
  
mirkru
Posts: 183
Joined: 2018-05-24
I.1
Offline
Posted on 2021-09-13 7:49:58
Výsledky 10. kola

mirkru 8
santiago 7
Hadar 5
Juraj Pavucek 5
Aemas 5
Linda 4

Pořadí po 10. kole

1. Linda .................. 66
2. santiago ............. 65
3. mirkru ................ 64
4. Hadar ................. 62
5. Aemas ............... 60
6. Juraj Pavucek .... 59

Zápasy 11. kola vybere Hadar.
  
Hadar
Posts: 2508
Joined: 2013-04-18
I.1
Offline
Posted on 2021-09-14 21:00:03
Zápasy 11. kola

Eastern Europe.....19.09. o 12:00

Libouchec Wolverines vs. Slavia Pankrác...............1.....(o 14 bodov)

Tychy Falcons vs. Cuiavia Miners................................2

II. liga

Pancerni Chrobrego Gniezno vs. Furious Boys...........2

Noginsk Slouch Dogs vs. Dámská jízda......................2

Grudziądz Uhlans vs. Frantic Badgers........................2

III.2 liga

Seattle Seahawkscz vs. NSK Eagles..........................1

Europe - Balkan region.....19.09. o 16:30

Cluj-Napoca Red Caps vs. KAN Dugi Rat...................2

Trabzonspor vs. Iasi Sevens.......................................2

II. liga

Indianss vs. slavonac brodski stupnik.........................2

Central & South America.....19.09. o 21:00

II. liga

Guanacos vs. TLLi ª⭐ª Córdoba.................................1



Last edited on 2021-09-19 at 11:18
  
santiagoGI Supporter
Posts: 16
Joined: 2021-05-02
IV.13
Offline
Posted on 2021-09-15 18:02:00
Zápasy 11. kola

Eastern Europe.....19.09. o 12:00

Libouchec Wolverines vs. Slavia Pankrác....................1 (o 14 bodů)

Tychy Falcons vs. Cuiavia Miners................................1

II. liga

Pancerni Chrobrego Gniezno vs. Furious Boys...........2

Noginsk Slouch Dogs vs. Dámská jízda......................1

Grudziądz Uhlans vs. Frantic Badgers........................1

III.2 liga

Seattle Seahawkscz vs. NSK Eagles..........................1

Europe - Balkan region.....19.09. o 16:30

Cluj-Napoca Red Caps vs. KAN Dugi Rat...................2

Trabzonspor vs. Iasi Sevens........................................2

II. liga

Indianss vs. slavonac brodski stupnik.........................1

Central & South America.....19.09. o 21:00

II. liga

Guanacos vs. TLLi ª⭐ª Córdoba...............................1
  
Juraj PavucekGI Supporter
Posts: 474
Joined: 2015-10-14
I.1
Offline
Posted on 2021-09-18 9:48:16
Zápasy 11. kola

Eastern Europe

Libouchec Wolverines vs. Slavia Pankrác...............1.....(o 18 bodov)

Tychy Falcons vs. Cuiavia Miners................................1

II. liga

Pancerni Chrobrego Gniezno vs. Furious Boys...........1

Noginsk Slouch Dogs vs. Dámská jízda......................2

Grudziądz Uhlans vs. Frantic Badgers........................1

III.2 liga

Seattle Seahawkscz vs. NSK Eagles..........................1

Europe - Balkan region

Cluj-Napoca Red Caps vs. KAN Dugi Rat...................1

Trabzonspor vs. Iasi Sevens.......................................1

II. liga

Indianss vs. slavonac brodski stupnik.........................2

Central & South America

II. liga

Guanacos vs. TLLi ª⭐ª Córdoba.................................1
  
AemasGI Supporter
Posts: 83
Joined: 2018-11-05
I.1
Offline
Posted on 2021-09-18 23:35:10
Libouchec Wolverines vs. Slavia Pankrác...............1.....(o 10 bodov)

Tychy Falcons vs. Cuiavia Miners................................1

II. liga

Pancerni Chrobrego Gniezno vs. Furious Boys...........2

Noginsk Slouch Dogs vs. Dámská jízda......................2

Grudziądz Uhlans vs. Frantic Badgers........................1

III.2 liga

Seattle Seahawkscz vs. NSK Eagles..........................1

Europe - Balkan region

Cluj-Napoca Red Caps vs. KAN Dugi Rat...................1

Trabzonspor vs. Iasi Sevens.......................................1

II. liga

Indianss vs. slavonac brodski stupnik.........................2

Central & South America

II. liga

Guanacos vs. TLLi ª⭐ª Córdoba.................................1
  
mirkru
Posts: 183
Joined: 2018-05-24
I.1
Offline
Posted on 2021-09-19 8:49:23
Zápasy 11. kola

Eastern Europe.....19.09. o 12:00

Libouchec Wolverines vs. Slavia Pankrác....................1 (o 21 bodů)

Tychy Falcons vs. Cuiavia Miners................................1

II. liga

Pancerni Chrobrego Gniezno vs. Furious Boys...........1

Noginsk Slouch Dogs vs. Dámská jízda......................2

Grudziądz Uhlans vs. Frantic Badgers........................1

III.2 liga

Seattle Seahawkscz vs. NSK Eagles..........................1

Europe - Balkan region.....19.09. o 16:30

Cluj-Napoca Red Caps vs. KAN Dugi Rat...................1

Trabzonspor vs. Iasi Sevens........................................2

II. liga

Indianss vs. slavonac brodski stupnik.........................2

Central & South America.....19.09. o 21:00

II. liga

Guanacos vs. TLLi ª⭐ª Córdoba...............................1

  
Linda
Posts: 59
Joined: 2018-12-10
II.3
Offline
Posted on 2021-09-19 9:58:01
Zápasy 11. kola

Eastern Europe.....19.09. o 12:00

Libouchec Wolverines vs. Slavia Pankrác....................1 (o 17 bodů)

Tychy Falcons vs. Cuiavia Miners................................2

II. liga

Pancerni Chrobrego Gniezno vs. Furious Boys...........2

Noginsk Slouch Dogs vs. Dámská jízda......................2

Grudziądz Uhlans vs. Frantic Badgers........................1

III.2 liga

Seattle Seahawkscz vs. NSK Eagles..........................1

Europe - Balkan region.....19.09. o 16:30

Cluj-Napoca Red Caps vs. KAN Dugi Rat...................2

Trabzonspor vs. Iasi Sevens........................................1

II. liga

Indianss vs. slavonac brodski stupnik.........................2

Central & South America.....19.09. o 21:00

II. liga

Guanacos vs. TLLi ª⭐ª Córdoba...............................1
  
mirkru
Posts: 183
Joined: 2018-05-24
I.1
Offline
Posted on 2021-09-21 9:51:31
Výsledky 11. kola

santiago 8
Hadar 8
mirkru 8
Juraj Pavucek 7
Aemas 6
Linda 6

Pořadí po 11. kole

1. santiago ............. 73
2. Linda .................. 72
3. mirkru ................ 72
4. Hadar ................. 70
5. Aemas ............... 66
6. Juraj Pavucek .... 66
  
 
Forum index >> >> Tipovačka - 36.sezóna Goto page : 1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12
Last posts
2021-10-19 22:28
Championnat saison 12
Author:Khnyd
2021-10-19 22:27
Championnat saison 12
Author:Khnyd
2021-10-19 22:18
Championnat saison 12
Author:zone rouge
2021-10-19 22:08
RáNKING ARGENTINO DE GI T-36
Author:Cocos
2021-10-19 20:18
Championnat saison 12
Author:ElPolloLoco