Forum index >> Polska >> Polish Cup IV Goto page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

ManowarPL
Posts: 1482
Posted on 2016-10-03 13:04:56
Lewy Team - Andruty 28:0
Zawodnicy Lewy Team pewnie ogrywają mniej doświadczonego przeciwnika, który przeprowadzał nieskuteczne akcje biegowe kończące się zwykle na Kosmie Mosurze.

Quo vadis Civitas Kielcensis - Gdańsk Vikings 7:56
Vikings robią swoje, wysokie zwycięstwo nad beniaminkiem rozgrywek.

Drink Team Nieporęt - Masters Club 0:91
Nizwykle okazałe zwycięstwo Masters Club. W przypadku zwycięzców taktyka biegowa sprawdziła się fenomenalnie.

Otwock CrimsonTide - Spartans Warsaw 35:13
Drużyny w historii Polish Cup mierzyły się już trzykrotnie. Za każdym razem górą byli zawodnicy z Otwocka. Także i tym razem derby Mazowsza nie wyszły Spartanom za dobrze.

Eagles Gdańsk - Obóz Narodowo Radykalny 21:14
W meczu na styku górą Eagles. Były to bardzo cenne punkty, nad bezpośrednim rywalem do pierwszego miejsca.

Bielsko-Biała Highlanders - Warsaw Eagles Lans 63:0
Gładka wygrana Górali. Nowicjusze z Warszawy zapłacili frycowe, oby następne mecze były dla nich lepsze.

Gdynia Seahawks - Sopot Dolphins 34:42
Nowy rekord frekwencji padł na meczu derbowym i naprawdę było na co popatrzeć. Gdynianie, którzy dotychczas przegrywali jedynie z Wikingami, doznali przykrej porażki na własnym obiekcie z Delfinami. Chyba za bardzo zignorowali swoich rywali.

Cardinals Zakopane - Stomil Olsztyn 49:0
Zakopiańczycy w tym sezonie będą się liczyć, pokazuje to mecz ze Stomilem, który pewnie rozstrzygają na swoją korzyść.

Posted on 2016-10-08 9:04:37
Myślę, że po I rundzie możemy mówić o małych sensacjach.
Na pewno do takiej można zaliczyć porażkę Gdynia Seahawks z Sopot Dolphins na własnym stadionie. Co prawda Gdynianie grali kilkoma rezerwowymi zawodnikami, ale i tak to niespodziewany wynik. Delfiny mogą być czarnym koniem tych rozgrywek i kto wie czy nie dojdą do półfinałów. Ćwierćfinał raczej mają zapewniony z taką grą.
Ciekawie też było w meczu kolejnego faworyta do tytułu mistrzowskiego (a na pewno do znalezienie się w top 4 rozgrywek) czyli Otwock CrimsonTide z Spartans Warsaw. Po pierwszej połowie meczu to Warszawiacy byli górą i prowadzili 10:3. Potem losy spotkania diametralnie się odwróciły. Czyżby kwestie wytrzymałościowe?
Absolutni faworyci Gdańsk Vikings swoje pierwsze przyłożenie w meczu z trzecioligowym Quo vadis Civitas Kielcensiszdobyli dopiero pod sam koniec pierwszej kwarty. I nie wyglądało to na początku dobrze. Podobnie Bielsko-Biała Highlanders z absolutnym debiutantem Warsaw Eagles Lans - przyłożenie w ostatniej akcji pierwszej kwarty.
Zgodnie z przewidywaniami najciekawszym w tej kolejce był mecz Eagles Gdańsk z Obóz Narodowo Radykalny. Co prawda Gdańszczanie zapukali do ekstraklasy, a gracze z Obozu Narodowego grają w III lidze, ale pod względem pensji składy są wyrównanie. I tak było też na boisku. Wynik wisiał na włosku do samego końca. Oby więcej tak emocjonujących meczy

Co można powiedzieć o tej edycji Polish Cup po pierwszej serii spotkań? W porównaniu z poprzednimi sezonami poziom drużyn się wyraźnie podniósł. Kiedyś były 3-4 drużyny walczące o najwyższe cele, a reszta dostarczycielami punktów. Pierwsze mecze IV edycji pokazują, że wcale tak być nie musi. Poziom rozgrywek podnosi się z sezonu na sezon i to nie przypadek, że Polska ma w ekstraklasie 4 drużyny, a na jej zapleczu 6
ManowarPL
Posts: 1482
Posted on 2016-10-08 9:52:43
Tak jak przewidywałem poziom drużyn będzie bardziej wyrównany. Faktycznie Dolphins stają się nie lada konkurencją i aż dziw, że nie wspomniałem o nich w gronie faworytów. Po tym jak mnie obili wydaje mi się, że mogą zajść nawet do półfinału.
Co do CrimsonTide, to często wspominam jak nas zaskakiwali i doprowadzali do niespodziewanych zwrotów akcji i dlatego warto mieć taką drużynę w rozgrywkach. Kiedyś nawet nadałem im tytuł mistrzów końcówek.
ManowarPL
Posts: 1482
Posted on 2016-10-10 13:02:51
Gdańsk Vikings - Extra Kakadusy 20:0
W meczu kolejki, prawdopodobnie w meczu o ostateczne pierwsze miejsce w grupie niebieskiej, wygrywają obrońcy pucharu.

Andruty - Quo vadis Civitas Kielcensis 7:49
Andruty po kolejnej porażce komplikują sobie sytuację w tabeli.

Cracow Broncos - Lewy Team 63:7
"Niespodziewana" można byłoby powiedzieć przy porażce Lewy Team, ale takiego pogromu nikt się nie spodziewał i trudno to opisać. Miejmy nadzieję, że właściciel klubu wyciągnie odpowiednie wnioski i nie ma wątpliwości, polecą głowy.

Obóz Narodowo Radykalny Drink Team Nieporęt 70:0
Mecz bez historii.

Spartans Warsaw - Eagles Gdańsk 0:28
Niezbyt wygórowane zwycięstwo świeżo upieczonych pierwszoligowców.

Masters Club - Otwock CrimsonTide 7:55
Masters Club nie potrafił sprostać wymaganiom jakie narzucił CrimsonTide.

Stomil Olsztyn - Bielsko-Biała Highlanders 0:70
Kolejny mecz bez historii.

Sopot Dolphins - Cardinals Zakopane 20:14
Był to najbardziej emocjonujący mecz pomimo nudnej pierwszej połowy. Delfiny wyrównują wynik w ostatniej minucie i dochodzi do dogrywki, którą wygrywają!

Warsaw Eagles Lans - Gdynia Seahawks 14:77
Spodziewane zwycięstwo nad beniaminkiem wicemistrzów Polish Cup.

Pierwsza chyba moja
widzę lecą gromy z prawa i lewa na mnie ostatnio, ale co zrobić, nie zawsze jest pięknie a PP pokazał że przekombinowałem, choć aż takiej porażki się nie spodziewałem i mam tu niezłą lekcję oraz pewną teorię z której będę wyciągał wnioski