Grid-Iron american football game language selector
Language
ČeštinaDanskDeutsch
EnglishEspañolEspañol (Latinoamérica)
FrançaisItalianoMagyar
NederlandsPolskiPortuguês (Brasil)
RomânăSlovenčinaSlovenščina
SrpskiSuomiБългарски
РусскийУкраїнська 
Register
Login
1.EX YU KUP - Tabele, parovi i rezultati
 
markonelius
Posts: 360
Posted on 2014-12-02 13:21:11
Pozdrav svima. Na ovoj temi kačićemo raspored svakog kola koje dolazi, a zatim i rezultate. Pored toga, na početku ove teme biće i spisak svih timova sa linkom do njihovih profila kako biste ih lakše pronašli prilikom slanja zahteva za igranje...

UČESNICI

1. Cro Patriots
2. Zelina Green Hornets
3. Bad Bulls
4. Michigan Wolverines ***Ovaj tim je postao BOT
5. Kragujevac Pharaons
6. Kolubara
7. Trbušnica
8. Divlji Veprovi
9. Wild Boars
10. Logitech ***Ovaj tim je postao BOT
11. Sebastian ***Ovaj tim je postao BOT
12. Selektor
13.КАФ Инђија Индијанс
14.Prijepolje Buccaneers
15. Klek Avengers (Klek Ravens are back - novi naziv tima)
16. Lazarevac Sabers
17. Dillon Panthers
18. Duhovi
19. Avengers (novi naziv KAF Guardians)
20. ANK Kranj ***Odustao od takmičenja
21. HNK Hajduk Split
22. Black Bears
23. Spartans FC Pula
24. Konjarnik HighTowers
25. Wild Chiwawas
26. Studena Thander
27. Kaizer Chiefs Croatia
28. Kamena Gora Bears
29. ZG Warriors ***Ovaj tim je postao BOT
30. Gravedigger
31. Cazin Blue Jackets
32. FC Belgrade Dragons

Eto, to su učesnici i linkovi ka njihovim timovima. Primetićete da je par ljudi promenilo nazive timova, čisto da se ne zbunite Drago mi je što su svi tu, tj što niko nije postao bot

1 KOLO - 8.12.2014.

Cro-Patriots 105:0 Kragujevac Pharaons

Zelina Green Hornets 91:7 Kolubara

Bad Bulls 45:0 Trbusnica

Michigan Wolverines 70:7 Divlji Veprovi

WildBoars 3:0 Logitech 10th

Sebastian 0:35 Selektor

Kaf Indjija Indians 7:0 Prijepolje Buccaneers

Klek Avengers (Klek Ravens) 63:0 Lazarevac Sabers

Dillon Panthers 59:0 Duhovi

Avengers (KAF Guardians) 35:0 ANK Kranj

HNK Hajduk Split 35:0 Black Bears

Spartans Pula 38:7 Konjarnik HighTowers

Wild Chiwawas 7:0 Studena Thander

Kaizer Chiefs 0:42 Kamena Gora Bears

ZG Warriors 0:35 Gravedigger

Cazin Blue Jackets 28:14 FC Belgrade Dragons

Tim ANK Kranj odustao je od takmičenja tako da je jedno mesto upražnjeno. Ukoliko se pojavi neki novi tim koji bi da se igra, ubacićemo ga na njegovo mesto. Ukoliko se ne pojavi, ekipe koje imaju mečeve sa Kranjem dobijaće ih rezultatom 35:0, i u tom kolu će biti slobodni da traže nekoga za prijateljsku van našeg kupa.

Tim ZG Warriors postao je BOT. Ekipe koje igraju meceve sa ZG Warriors dobijace sluzbenim rezultatom, i bice slobodne da tu nedelju traze nekog drugog protivnika za prijateljsku

Tim Sebastijan postao je BOT. Ekipe koje igraju meceve sa njim dobijace sluzbenim rezultatom, i bice slobodne da tu nedelju traze nekog drugog protivnika za prijateljsku

Tim Michigan Wolverines postao je BOT. Ekipe koje igraju meceve sa njim dobijace sluzbenim rezultatom, i bice slobodne da tu nedelju traze nekog drugog protivnika za prijateljsku

Tim Logitech je postao BOT. Ekipe koje igraju meceve sa njim dobijace sluzbenim rezultatom, i bice slobodne da tu nedelju traze nekog drugog protivnika za prijateljsku






Last edited on 2015-01-19 at 11:04
  
markonelius
Posts: 360
Posted on 2014-12-08 20:58:02
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::TABELE::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Za lakše snalaženje - Naziv tima br.pobeda-br.poraza br.postignutih poena-br.primljenih

DIVIZIJA SEVER

1.Cro-Patriots.....................8-2.....404-45
2.Wild Boars.......................8-2.....347-90
3.Dillon Panthers................6-4.....284-125
4.Wild Chiwawas................6-4.....196-89
---------------------------------------------------
5.Duhovi............................5-5.....131-261
6.Kragujevac Pharaons.......4-6.....164-280
7.Studena Thander.............1-9.....42-338
8.Logitech 10th...................0-10.....0-318


DIVIZIJA ISTOK

1.Zelina Green Hornets.....10-0.....415-45
2.KAF Guardians...............9-1.....500-65
3.Kamena Gora Bears.......6-4.....255-161
4.Kolubara.........................6-4.....171-184
-----------------------------------------------------
5.Selektor..........................5-5.....154-195
6.Kaizer Chiefs..................4-6.....115-301
7.Sebastian........................1-9.....35-315
8.ANK Kranj.......................0-10.....0-350

DIVIZIJA ZAPAD

1.Gravedigger...................10-0.....364-49
2.Black Bears....................7-3.....132-105
3.HNK Hajduk Split...........5-5.....161-150
4.Kaf Indjija Indians...........5-5.....154-224
------------------------------------------------------
5.Bad Bulls.......................4-6.....129-147
6.Prijepolje Buccaneers......3-7.....112-196
7.Trbusnica.......................2-8.....70-166
8.ZG Warriors....................0-10.....0-350


DIVIZIJA JUG

1.Klek Ravens are back........10-0.....479-35
2.Cazin Blue Jackets.............9-1.....285-87
3.Spartans FC Pula...............7-3.....310-140
4.FC Belgrade Dragons...........5-5.....182-215
-----------------------------------------------------
5.Divlji Veprovi.......................4-6.....51-276
6.Lazarevac Sabers...............3-7.....63-251
7.Michigan Wolverines............2-8.....133-252
8.Konjarnik HighTowers..........2-8.....84-253



Last edited on 2015-02-10 at 19:40
  
markonelius
Posts: 360
Posted on 2014-12-08 20:59:20
2 KOLO - 15.12.2014.

Cro-Patriots 35:0 Logitech 10th

Zelina Green Hornets 52:0 Selektor

Bad Bulls 0:35 Prijepolje Buccaneers

Michigan Wolverines vs. Lazarevac Sabers meč nije odigran, oba tima po pravilima upisuju poraz od 0:35

WildBoars 70:24 Duhovi

Sebastian 35:0 ANK Kranj

Kaf Indjija Indians 35:0 Black Bears

Klek Ravens are back 63:0 Konjarnik HighTowers

Dillon Panthers 56:0 Studena Thander

KAF Guardians 63:3 Kamena Gora Bears

HNK Hajduk Split 14:42 Gravedigger

Spartans Pula 49:7 FC Belgrade Dragons

Wild Chiwawas 35:0 Kragujevac Pharaons

Kaizer Chiefs 10:7 Kolubara

ZG Warriors 0:35 Trbusnica

Cazin Blue Jackets 34:0 Divlji VeproviLast edited on 2014-12-16 at 17:30
  
requiemGI Supporter
Posts: 434
Joined: 2012-12-27
I.1
Offline
Posted on 2014-12-09 8:08:20
Hvala... evo moj kum Black Bears ima prijateljsku u ponedeljak protiv TicTacShack-a. Sada moram da ganjam prijateljsku negde
  
markonelius
Posts: 360
Posted on 2014-12-09 19:16:17
requiem wrote:

Hvala... evo moj kum Black Bears ima prijateljsku u ponedeljak protiv TicTacShack-a. Sada moram da ganjam prijateljsku negde


Jel on odustao od kupa ili sta?

Ja se inace izvinjavam, ne znam kako mi se potkrala greska oko jednog od rezultata, prepravio sam ga upravo Ako vidite da sam negde upiosao neki pogresan rezultat, slobodno javite, nije namerno
  
ares88
Posts: 4
Posted on 2014-12-09 19:51:30
Neću da ulazim u detalje prošle utakmice uglavnom i narednu utakmicu ne igram pokušavajući da izvučem ovaj ponedeljak utakmica se zakazala za sledeći tako da jbg. KUMARA IZVINJAVAM SE.
  
requiemGI Supporter
Posts: 434
Joined: 2012-12-27
I.1
Offline
Posted on 2014-12-10 10:51:09
Ma kumara nije problem, desilo se j...ga - igraćemo se još kad ispadnemo iz kupa
@markonelius, koliko vidim Black Bears nije odustao od kupa
  
Shony Ray
Posts: 176
Posted on 2014-12-11 2:11:46
Kol'ko sjajna tekma, samo 3:0 za mene
  
markonelius
Posts: 360
Posted on 2014-12-12 18:07:09
Ljudi, moze samo jedna molba Hvaljenje, cuganje, druzenje i sto je najvaznije - prijavljivanje da pritivnik nije prihvatio vas mec, kacite na onu drugu temu, ex yu kup, kako bi ova tema bila sto preglednija jer tu kacimo rezultate i parove kao i tabele Znaci ona druga grupa za dopisivanje i sve ostalo, a ovde da kacimo samo rezultate i parove aj zivi bili
  
markonelius
Posts: 360
Posted on 2014-12-16 17:17:17
3 KOLO - 22.12.2014.

Cro-Patriots 10-21 Zelina Green Hornets

Wild Boars 35-0 Sebastian

Dillon Panthers 21-45 KAF Guardians

Wild Chiwawas 42-0 Kaizer Chiefs

Studena Thander 0-35 Kamena Gora Bears

Duhovi 35-0 ANK Kranj

Logitech 10th 0-35 Selektor

Kragujevac Pharaons 7-14 Kolubara

Bad Bulls vs. Michigan Wolverines - meč nije odigran, meč se registruje porazom oba tima 0:35

Kaf Indjija Indians 0-70 Klek Ravens

HNK Hajduk Split 7-28 Spartans Pula

ZG Warriors 0-35 Cazin Blue Jackets

Gravedigger 35-7 FC Belgrade Dragons

Black Bears 3-0 Konjarnik HighTowers

Prijepolje Buccaneers 0-7 Lazarevac Sabers

Trbusnica 0-3 Divlji Veprovi
  
 
Last posts
2019-11-17 19:03
2019 Predictions League
Author:Moran20
2019-11-17 12:58
2019 survivor competition
Author:mrcasado
2019-11-17 1:23
Division ll.2 Season 31
Author:Christy
2019-11-17 1:19
ASE Top Division Season 31
Author:Christy
2019-11-16 22:43
Ligathread
Author:Henry