Forum index >> Polska >> Sezon 15 Goto page : 1, 2, 3

Posts: 351
Posted on 2014-01-18 12:54:01
osinho wrote:

seria kontuzji najpierw Bieniek, teraz Rutka nic tylko sobie w łeb strzelić

szczęście w nieszczęściu grasz teraz z takim przeciwnikiem że nawet bez nich powinieneś sobie poradzić. Gorzej będzie za tydzień
bagss
Posts: 199
Posted on 2014-01-20 1:00:49

ciekawy mecz z Fajnym Timem ustawionym domyślnie, u mnie bez Bienka z trzecim WR w zastępstwie (Pietrewicz), i czwarta kwarta 7-28, na szczęście chłopaki się wtedy rozluźnili prowadzeniem 49-14 po trzech kwartach

gratki
to juz chyba ostatnie tygodnie FAJNEGO TIMU tutaj
osinho
Posts: 1060
Posted on 2014-01-20 8:24:49
Darq85 wrote:

za tydzień będzie Bieniek, więc jeśli kontuzji nie złapie ani Osica ani Kraśnicki, to nie będzie najgorzej, a Dzierwa w zeszłym sezonie grał sporo w AFLC i miał niezłe staty, więc jeśli defensywa mu trochę pomoże...
osinho
Posts: 1060
Posted on 2014-01-24 8:25:04
fizjoterapeuci dokonali cudów - Rutka w niedzielę będzie do dyspozycji, może nie w najlepszej dyspozycji, ale i tak groźniejszy od Dzierwy
osinho
Posts: 1060
Posted on 2014-02-19 13:08:22
ale fart w losowaniu półfinału Pucharu Regionalnego, chociaż wolałbym zlać Vella Kapi

Posted on 2014-03-01 18:19:11

Masz spore szanse na zwycięstwo skoro nawet moja ekipa z nimi wygrała. I to dwukrotnie
osinho
Posts: 1060
Posted on 2014-03-03 8:00:22

moja z nimi dwa razy przegrała, co prawda raz z bot ofensywą, ale jednak
poza tym moi świętują mistrza a sam finał nie ma większego znaczenia bo i tak wiadomo, kto zagra w AFLC